Version :  
HİJYENİK ÜRETİM

Müşterilerimize çağdaş üretim koşullarında, hijyenik ve ev yemekleri tadında keyifle çalışılmış lezzetli catering hizmeti sunmaktır.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun catering hizmeti sunmak, şirket olarak bizim en önemli sorumluluğumuzdur.
KALİTE STANDARTLARINA UYGUN ÜRETİM


SARL DEKA YEMEK, kurulduğu tarihten itibaren yemek sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır. Bugün de hedefi ; sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.
GÖREV BİLİNCİ

İhtiyacın kişi ve şirketlere göre değişiklik gösterebileceği bilinci ile ; sizleri dinleyip , en uygun şartları ve sunumu belirleyerek , şirketinize uyum sağlayacak tasarım ve çözümlerde bulunuyoruz.
GÜVENİLİR EKİP

Özen ve Güler yüz ; Yemeğin bir ihtiyaç olduğu kadar , bir lezzet ve keyif olduğunu bilen , SARL DEKA YEMEK personeli özenle ve güler yüzle size hizmet etmeyi daima ön planda tutmaktadır.
Anılara yerleşecek anın , lezzetli bir ikramın damak tadı ve minik bir gülümsemenin keyfi olacağını biliyoruz...
YERİNDE ÜRETİM

Operasyon departmanlarımız,tesisiniz içerisinde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturularak iyileştirme çalışmaları yapar.
Servis elemanları ve yöneticilerimizden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği yerinde üretim mutfağınızda , kısa zamanda kalıcı çözümler üreterek ; SARL DEKA YEMEK kalitesinde ve lezzetinde yemek hizmeti sunarız.
Esneklik İş dünyasında , verilen ve alınan hizmetin değerinin anlaşılmasında , işin keyfe dönüşmesinde en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak esnek yaklaşımlarımızla şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı, ekibinizin bir parolası olmayı hedefliyoruz.


TAŞIMALI SERVİS

Personel yemeğinde sorun mu yaşıyorsunuz ?
Önce yemek yediğiniz ortamı düzenleyelim, benmari ( Yemek Isıtıcı ) , tepsi dizme sehpası , tabldot tabak , çatal , kaşık ve masa üstü ekipmanlarımızla mutfağınızı yeniden düzenleyelim. Personelinizin yüzü gülsün , yemek saatini sabırsızlıkla beklesin. Yemek sorununuzu kökünden çözelim.
İhtiyacın kişi ve şirketlere göre değişiklik gösterebileceği bilinci ile; sizleri dinleyip , en uygun şartları ve sunumu belirleyerek, şirketinize uyum sağlayacak tasarım ve çözümlerde bulunuyoruz.


MÜDÜRLERİMİZ

Yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek , özel eğitimli , müşterilerden gelecek şikayet ve isteklere anında cevap verebilecek , ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli uzman kişilerden oluşmaktadır.Personelin devamlılığından eğitimine,hijyeninden sağlık kontrollerine , mutfağın dezenfeksiyonundan haşere kontrolüne kadar A'dan Z'ye herşeyden sorumludurlar.
ANA SAYFA| MİSYONUMUZ | REFERASAN | İLETİŞİM
Copyright © dekagroupe -2013-